Aksesuarlarımız

 
sabit-sistem

SABİT SİSTEM

PVC şerit perde sistemlerinde sabit sistem; özel bükümlü saç üzerine her 5 cm aralıklarla preste özel cıvata çakılması ile oluşmaktadır. PVC şerit kapı da aksesuarlarımızın paslanmaz ve galvanizlisi mevcuttur.

Sabit sistem PVC perde sisteminde bini miktarları perdelerin üst üste binmesidir. Sabit sistemlerde 2,5 cm ve katları biçiminde üste üstüne basmaktadır.Bazen kullanıcılar sıfıra sıfır yada aralıklı istedikleri de olmaktadır.

Sabit sistem PVC şerit kapı sistemlerinde , duvara montaj ve tavana montaj olarak ikiye ayrılmaktadır. Sabit sistem PVC perdelerde kapının ebatları büyüdüğü zaman sabit sistem PVC perde aksesuarları çok daha etkili olduğu gözükmüştür.

PVC perdeleri sistem üzerine takılı vaziyette gönderdiğimiz gibi de-montaj biçiminde de gönderiyoruz .

Sabit sistem PVC perde aksesuarı kaynak perdelerinde de kullandığımız bir sistemdir, ağır sanayi imalatlarında çok daha etkili olduğu gözükmüştür. Paslanmaz sabit sistem aksesuar sistemi donuk odalarda , altından forklift geçen kapılarda çok dava verimli olduğu görülmüştür.

Daha Fazla Bilgi Al
 
 
SÖK TAK

SÖK TAK SİSTEM

Sök tak sistem PVC perde aksesuar sistemi galvanizli ve paslanmaz olarak ikiye ayrılır. Paslanmaz sistemler gıda işletmeleri ,soğuk ve donuk odalar ,nem olan yerler ve ısı farkının fazla olduğu yerlerde kullanılır.

PVC Şerit perdelerde sök tak sistemin en büyük avantajı kolay montaj olması yanında şeritlerin kolaylıkla çıkarılıp temizlenmesi özelliğine sahip olmasıdır

PVC perdelerde kullandığımız paslanmazlar 304 kalite Cr-Ni ve 1,5 mm kalınlığındadır.

Sök tak sistemi uygulaması 2 tiptedir 20 cm perdeye 12 cm ve 20 cm , 30 cm perdeye ise 20 cm ve 30 cm mandal sistemi kullanmaktayız.

PVC perde Sök tak sistemlerde bini perdelerin üst üste basması anlamına gelir buda 5 cm + 5 cm yada 10 + 10 cm olarak kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Firma olara PVC şerit kapı en doğru uygulama adına ,en doğru şeridi ve sistemi vermeye çalışmaktayız.PVC Şerit Perde uygulamasında neden yaptırıyorsunuz , nerede kullanacaksınız , altından ne geçiyor gibi sorular yönelterek en doğru şeridi vermeye çalışıyoruz .PVC şerit perde ile ilgili temennimiz amacına ve firmanın isteklerini tam karşılamasıdır.

Daha Fazla Bilgi Al
 
 
SÜRGÜLÜ

SÜRGÜLÜ SİSTEM

PVC şerit kapılarda sürgülü sistem ise yükleme ve başaltım yaparken PVC perdelerin açılmasına ihtiyaç duyulduğu bölgelerde kullanılır.

Firma olarak sürgülü sistem PVC perdelerin gerçekten amacına tam uygun biçimde kullanıldığı zaman hem pratik hem de çok sağlıklı bir uygulamadır.

Sürgülü sistem PVC perdeyi kullanırken,kapı sağında yada solunda kapı net geçiş alanı kadar boş yer olması gerekmektedir, eğer sürülebilecek yer yok ise kapı net geçişinin yarısı kadar sağda ve solda yer olması gerekmektedir.

Eğer bu değerler yok ise çift sürgü sistem yada iç içe geçme sürgü sistem uygulamaktayız .

Kullandığımız kanal ağır sanayi kanalları olup kapalı C galvanizli kanal içerinde rulmanlı parçalarım hareket etmesi ile oluşan bir sistemdir.

Bu sistemde bir PVC perdeleri sipariş öncesi resim keşif yada bir montajcı tarafından detaylandırılması gerekmektedir.

Daha Fazla Bilgi Al
 
 
akordion-4

AKORDİYON SİSTEM

PVC Şerit Perde kapı sistemlerinde Akordion tip PVC perde sistemi ise sürgülü sistemin olamadığı yerlerde kullanılabilen sistemlerdir yarısı sağa yarış sola toplana bildiği gibi sağa yada sola toplanır.

PVC Perde Akordion sistem net geçiş içerinde çalışır ve toplandığı zaman net geçişi daraltır. Akordeon PVC perde sistemi ise makaslı sistem gibi toplandığı zaman 50 cm derinliği olan bir sistemdir.

PVC Perde uygulama merkezinden 25 cm içeri 25 cm dışarı taşmaktadır eğer uygulama yerinde KAPI var ise perde ile arasında minimum. 25 cm olması gerekmektedir .

Akordeon sistem PVC perdeler üst üste 10 + 10cm basar ve kullanılan perde genişliği ise 30 cm olmak zorundadır. Akordion sistemlerde kullanımda karşılaşılan en büyük sıkıntı dış ortam olması durumunda yağmur, kar vb gibi dış etkenlere maruz kalması ömrünü azaltabilmektedir.

PVC Perde Akordeon perde ölçü alma ve detaylandırma bu sistemi bilen ve daha sonra karşılaşılabilecek istenmeyen etkenlere karşı doğru biçimde anlatılması gerekmektedir. Uygulama yüksekliği 600 cm genişlik ise 10 metreye kadar yapılabilmektedir.

Daha Fazla Bilgi Al